Tekstil Taşıma Torbası

Tekstil Taşıma Torbası

Tekstil taşıma torbası imalatı yapan firmamız  başta istanbul olmak üzere türkiye geneline Tekstil taşıma torbası sevkiyatı yapmaktadır.Firmamız Tekstil taşıma torbası imalatcısı olup istenilen kalitede Tekstil taşıma torbası imalatı yapmaktadır.

branda taşıma torbası
branda taşıma torbası

Branda Taşıma torbası

Firmamız farklı model ebat şekilde üretim yapma kapasitesine sahip olup ürün üzerinde müşteri istegi dogrultusunda her şekilde degişiklik yapabilmektedir.Tekstil taşıma çuvalı tekstil firmalarının kesilen ürünleri dikim aşamasında firmalar arası taşımakda kullandıkları kaliteli uzun süre kullanıma sahip branda torbalardır.Gerek kullanışlı gerekde sağlam olması sebebiyle bir çok tekstil firması tarafından tercih edilmektedir. Firmamız bünyesinde üretilen ürünler ortalama kullanım süresi 2 yıl olup kullanım süresi boyunca YURT BRANDA tamir garantisi kapsamındadır.Yurt branda bünyesinde üretilen Tekstil taşıma poşetleri birinci kalite kumaş ve işçilikten oluşmaktadır.Ürünlerimiz 180 gr ve 220 gr ithal pilsa kumaştan oluşmaktadır.Renk çeşitleri gri,mavi,turuncuyeşil,sarı  ay

branda torba
branda torba

Renklerinden oluşmaktadır.Firmamız bünyesinde üretilen ürünler orjinal kumaştan ürün tek renk olacak sekilde üretilmektedir. Defolu kumaşların birleşmesi sonucu iki ve daha fazla renkten üretim yapılmamaktadır.Firmamız bünyesinde üretilen Tekstil taşıma torbaları içersine konan ürünlere kesinlikle boya vermemektedir.Mevcut defolu kumaşlarda bunun garantisi yoktur. Birinci kalite Tekstil taşıma torbası 3 ay gibi kısa bir süre içerisinde tek kullanımlık naylon taşıma torbasına verilen yıllık tutarı amörti etmektedir. Geri dönüşümlü olması sebebiyle firmanızın taşıma maliyetlerine oluplu etkisi mevcuttur.

Tekstil Taşıma Torbası Genel Özellikleri

Branda tasima torbasi fiyatları
Branda tasima torbasi fiyatları

Standart Tekstil taşıma torbası yükseklik 1 metre taban 40×50 cm ağız çevresi 180 cm dir. bu ölçü tekstilerin kullandıgı naylon torbanın çevesine denk gelen bir ölçüdür.ağız kısmı kapak büsme ipi ve kapsülden oluşmaktadır.Ağız kısmında kullanılan kuş gözleri otamatik kapsül makinelerinde pullu kapsül kullanmak süretiyle çakılmaktadır.Ayrıca kapsüllerin çakıldıgı agız kımına 4.50 cm takviye kolon dönülerek daha mukavvetli hale getirilmektedir.Orta ksımda ise taşıma kulpları şeffaf irsaliye cebi müşteri istegi dogrultusunda firma ismi yazılmaktadır. Taşıma kulpları 4 cm sık dokuma kolondan oluşmaktadır. Kulpların dikimi esnasında takviye agız kısmında oldugu gibi orta bölümdede takviye kolunu kullanılmaktadır. Firmamız bünyesinde üretilen taşıma torbalarının takviye kolonları kemer makinesinde 30 numara kot ipi ile dört sıra dikişle dikilmektedir.

Tekstil Torbasi
Tekstil Torbasi

Taban kısımları ise yine agız ve orta kısmında oldugu gibi takviye kolu ve çift kat brandadan oluşmaktadır.Firmmamız bünyesinde üreitilen taşıma torbalarının her aşaması kalite kontrolden geçilmektedir.Müşteri kullanım sonrası mevcut ürün üzerinde nerden deform oluyorsa oraya ekstradan takviye önlemler alınmaktadır.Firmamız yapmış oldugu ürünlerin tamiratlarını yaptıgı için kullanım esnasında nerde nasıl sorunlar çıktıgını bilmekte olup ürün kalitesinde iyileştirme yaparak sürekli kalitesini artırmaktadır.

Brode Taşıma Çuvalı

Branda torba çuval
Branda torba çuval

Bursa geneli ve çevre illerdeki brode perde imalatçıları ise yükseklik 125 cm taban 60×60 cm ağız çevresi 240 cm ebatlarında taşıma çuvalı kullanmaktadırlar.Bu ölçü perde imalatçıları için uygun olup tekstil firmaları için ağır olması sebebiyle tercih edilmemmektedir.brode taşıma çuvalıda standart tekstil torbası tarzında üretilmektedir. Sadece ölçüsü farklıdır.Perde ebatlı ve agırlık bakımından hafif olması sebebiyle bu ölçü sadece perde imalatlaçıları tarafından tercih edilmektedir. Çelikalp,ziyooglu,aktül yalçın brode  gibi bir çok brode firmalarının kullandıgı  ürünlerdir.Mevcut ürünlerde yine renk çeşitlerimiz gri mavi turuncu yesil ve sarı renklerimiz mevcuttur. Farklı firmalara genelde farklı renkleri önermekteyiz bu sayade aynı atölyede yıkama boya yapılması durumunda müşterilerini ürünleri birbirlerine karışmamaktadır. Ayrıca her müşterinin branda torbalarının üzerine firma ismi yazılmaktadır.Müşteri istegi dogrultusunda logo ve numaralandırılma yapılmaktadır. firmanızın kullanmış oldugu aplem logo benzeri sirket logolarınız ürün üzerine yapılabilinmektedir

Branda Taşıma Torbası Kullanım alanları

Branda taşıma torbası başda tekstil sektörü olmak üzere çorap,penye,triko,kot,perde bir çok farklı alanda kullanılmaktadır. Bu sebeble farklı isimlerle anılmaktadır.Ayakkabı imalatçıları saya taşımakta nakliye firmaları ev taşıma esnasında kullanmaktadırlar.Piyasada Tekstil taşıma torbası, branda taşıma torbası,konfeksiyon torbası,saya taşıma çuvalı,brode taşıma çuvalı olarakda bilinmektedir.Tekstil firmaları kesimhanedeki ürünleri dikim atölyelerine taşımakda dikimdeki hazır olan ürünleri magazaya ütü paketde taşıma esnasında kullanılmaktadır.sürekli devir daim yapılabilinmektedir. naylon torba gibi tek kullanımlık degildir. ortalama kullanım süresi 2 yıldır. Firmamız tarafından 2 yıl tamir garnatisi mevcuttur.

Tekstil Taşıma Torbası Fiyatları için TIKLAYINIZ