Tekstil Taşıma Torbası Fiyatları

Tekstil Taşıma Torbası Fiyatları belirlenirken kullanılan kumaş ve malzemenin kalitesine göre fiyatlar değişmektedir.Kullanışlı ve kaliteli bir Branda Taşıma Torbası Fiyatı ortalama 16 tl + kdv civarıdır.Firmamız bünyesinde üretilen birinci sınıf Tekstil Taşıma Çuvalları 2 yıl tamir garantildir. Firmamız bünyesinde her kalitede ve fiyatlarda Tekstil Taşıma Çantası imalatı mevcuttur.

Piyasada bulunan kalitesiz ve düşük işçilikli branda Taşıma Çuvaları 12 tl civarı fiyatlarla satılmaktadır.Ortalama kullanım süresi 3 ay olan bu branda taşıma çuvalları fiyatının uygun olması sebebiyle tercih eden firmalar 3 ayda bir ürünlrini yenilemek durumunda kalmaktadırlar bu sebeble taşıma torbası maliyetleri artmaktadır. Firmamızda üretilen Taşıma Çuvalları müşteriye 2 yıl kullanabilecek şekilde dizayn edilmektedir.

Örnegin 12 tl lik düşük kalite piyasa ürünü kullanan bir firma 100 adet Branda taşıma torbası için 1200 tl ödeme yapmaktadır. ve almış oldugu ürünün düşük kalitede ve işçilikte olması sebebiyle ürünü 3 ayda bir yenilemektedir. Bu firmanın taşıma çantasına ayırdıgı yıllık bütçe 4800 tl dir. Ama firmamızdan kaliteli kumaş ve işçilikli 100 adet branda taşıma çuvalı olması durumunda alınan ürünün 2 yıl tamir garantili oldugunuda göz önünde bulundurursak mevcut ürünü 2 yıl kullanabilmektedir. Buda firmanızın taşıma poşeti maliyetinizi yıllık 100 adet branda taşıma poşeti kullanan bir firma için 750 tl ye denk gelmektedir.

Ayrıca firmamız müşterinin ürünleri kulllanma aşamasında hangi bölümlerinde yıprama ve aşınma var ise yeni yapılan ürünlerde o bölümler daha dayanıklı ve takviyeli yapılmaktadır.

Branda Taşıma Torbası Fiyatları

Ürün kalitesine göre ortalam ürün fiyat bilgisi aşagıda belirtigimiz şekildedir. sizde firmanız için en uygun ürünü seçmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz 0212 433 26 66 YURT BRANDA taşıma torbası imalatçısı

tekstil tasima torbasi 1
TEKSTİL TAŞIMA TORBASI FİYAT 16 TL birinci 1 kaite branda taşıma torbası olup 2 yıl tamir garantilidir
tekstil tasima torbasi 1 (2)
2. KALİTE BRANDA TAŞIMA ÇUVALI FİYATI 13 TL Genellikle bizden alıp satan firmaların tercih etttigi 2 kalite bir üründür tek taban ve tak dikişli bir üründür
bez taşıma torbası
BEZ TAŞIMA TORBASI ADET FİYATI 25 TL dişi bez içi kaplama çanta kumaşıdır şık bir görünümü olup kaliteli ve kullanışlı bir üründür.
şeffaf taşıma torba
ŞEFFAF BRANDA TAŞIMA TORBASI FİYATI 16 TL İçerisine konan ürünün rengini gösterir kaliteli ve kullanışlı bir üründür
klasil naylon tarzı branda taşıma torbası
KLASİK NAYLON TARZI BRANDA 10 TL Ağız kısmi ipi büsmeli tek kullanımlık naylon torba ebatlarında branda torba

Firmamız farklı ebetallarda Tekstil Taşıma Çantası dikimi yapmaktadır.Farklı ölçüleriniz için fiyat almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.Firmamız imalatçı olması sebeyle farklı kalite ve zengin renk seçenekleri mevcuttur. Kalitemizi ve farkımızı görmek için firmamızdan ücretsiz numune alabilirsiniz YURT BRANDA olarak türkiye genelinde bir çok tekstil firmasının tercihi olmuştur.

DETAYLI FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ