Branda Taşıma Torbası Dikim

Standart Branda Taşıma Torbası 180 cm 1 metre olarak kesilen gövde kısmı 100 er katlık pastal halinde atıldıktan sonra gövde üzerine Taşıma kulplarının şeffaf irsaliye cebi ve agız kapsülleri işaretlenmektedir.

Branda Taşıma Çuvalı orta bölüm takviye kolonu şeffaf irsaliye cebi Taşıma kulpları firma ismi dikim aşaması kemer makinesinde 30 numara kot ipi ile dört sıra zincir dikişle dikilmektedir.

Branda Taşıma Çuvalı

Kemer makinesinde orta takviye kolonu dikim aşamasında tutturulan şeffaf irsaliye cebi ve firma ismi daha sonraki aşamada kalan bölümleri dikilmektedir.

Branda torba

Branda torba bu aşamada agız takviye kolonu ve taban takviye kolunu dikilmektedir. bu aşama sırasında 40×50 ebatlarında agız kapak dikimi yapılmaktadır.

Branda taşıma hurcu

Konfeksiyon taşıma torbası

Branda Torbasının bu aşamasında otamatik kapsül makinesinde agız kısımlarına kuş gözü çakımı yapılmaktadır.her bir taşıma torbasına 6 adet pullu kuş gözü atılmaktadır.

Tekstil taşıma hurcu

son olarak 40×50 cm ebatlarında çift kat tabanları dikim yapıldktan sonra 25 şerli paketler haline getirilen ürünler istanbul içine 25 şerli olarak istanbul dışı siparişler 50 serli paketler halinde sev edilmektedir.

tekstil taşıma torbası

tekstil taşıma çuvalı
Taşıma Çuvalı
branda poşet